zechstein – only nature

Płatki Magnezowe

Płatki magnezowe Only Nature „Magic Touch” to w 100% produkt naturalny, zawierający 47% chlorku magnezu, przeznaczony do kąpieli. Polecany w szczególności dla osób, które cierpią na niedobory magnezu przez jego słabe przyswajanie w układzie pokarmowym lub nietolerancję magnezu w formie tabletek. Transdermalne podawanie magnezu przez skórę jest najlepszą i najszybszą metodą uzupełniania niedoboru tego pierwiastka w organizmie. Nasz minerał jest wydobywany w Holandii z Morza Cechsztyńskiego, położonego 1600 m pod powierzchnią ziemi, którego historia sięga 250 mln lat. Głębokość złóż w pełni chroni przed wszelkimi zanieczyszczeniami, a Protokół Zechstein Inside® gwarantuje najwyższą czystość oraz jakość magnezu na świecie.

Magnez Zechstein Inside®

CZYSTOŚĆ 100%
JAKOŚĆ 100%
OGÓLNA KORZYŚĆ 100%

Standardowy Magnez

CZYSTOŚĆ
JAKOŚĆ
OGÓLNA KORZYŚĆ

NAJCZYSTSZE 100% NATURALNE

Więcej informacji

  • Sposób użycia: Do kąpieli całego ciała należy rozpuścić 500 – 700g płatków w wodzie o temperaturze około 38℃. Czas kąpieli powinien wynosić 20-30 minut. Można zastosować większą ilości płatków przy silnym zmęczeniu lub zwiększonej potrzebie regeneracji ciała. Nie należy jednak stosować dawek większych niż 1,5 kg na jedną kąpiel. Do kąpieli stóp wystarczy 100-150g płatków. Po kąpieli należy spłukać ciało pod bieżącą wodą. Zaleca się 2–3 kąpiele magnezowe w tygodniu.
  • Przechowywanie: Ze względu na wysoką higroskopijność płatków należy przechowywać je w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed dziećmi!
  • Skład: 100% naturalny chlorek magnezu Zechstein Inside®
  • INCI: Aqua, Magnesium chloride 47%

  • UWAGA: Unikać kontaktu z oczami i otwartymi ranami. Przy niedoborze magnezu, podczas stosowania, może pojawić się uczucie lekkiego szczypania, które z czasem ustąpi. W razie potrzeby należy zastosować mniejszą ilość płatków. Tylko do użytku zewnętrznego.

przyswajalność 100%

dla kobiet w ciąży

dla wegan

dla sportowców

wolny od parabenów, zanieczyszczeń

wspomaga relaks

nie do picia

wspomaga zdrowy sen

nie testowany na zwierzętach